Laserowa korekcja wzroku.

Laserowa korekcja wad wzroku to skuteczna i precyzyjna metoda chirurgiczna, która przywraca pełen komfort zdrowego widzenia. Zabiegi laserowej korekcji wzroku są obecnie najbezpieczniejszym sposobem trwałego pozbycia się wad refrakcji, takich jak krótkowzroczność, nadwzroczność i astygmatyzm.

Rodzaj zastosowanej procedury dobierany jest indywidualnie dla każdego pacjenta, tak aby osiągnąć optymalny efekt terapii przy zachowaniu najwyższego bezpieczeństwa i komfortu.

Wady wzroku korygujemy z wykorzystaniem lasera femtosekundowego i excimerowego. Oferujemy wszystkie współcześnie stosowane metody. Od klasycznych i efektywnie stosowanych od ponad ćwierćwiecza, aż po innowacyjne równie bezpiecznie.

Odpowiednie zastosowanie metod: Mikrosoczewkowa korekcja wzroku laserem femtosekundowym, FemtoLASIK, TransPRK, EBK i LASEK pozwala na usunięcie do -12 dioptrii krótkowzroczności, +6 dioptrii nadwzroczności oraz do 6 dioptrii cylindrycznych astygmatyzmu.

Aktywne życie bez okularów

Laserowa korekcja wad wzroku to skuteczna i bardzo precyzyjna metoda chirurgiczna, która przywraca pełen komfort zdrowego widzenia. Zabiegi laserowej korekcji wzroku są obecnie najbezpieczniejszym sposobem trwałego pozbycia się wad refrakcji, takich jak krótkowzroczność, dalekowzroczność i astygmatyzm. Przeważająca większość Pacjentów, którzy poddali się zabiegowi deklaruje pełne zadowolenie z rezultatów laserowej korekcji wzroku, poprzez całkowitą rezygnację z okularów czy soczewek kontaktowych.