Centrum Korekcji Wad Wzroku

SPEKTRUM Ośrodek Okulistyki Klinicznej tpo nowoczesne Centrum Korekcji Wad Wzroku we Wrocławiu przy ul. Olszewskiego 58. Naszym dążeniem jest profesjonalne działanie mające na celu poprawienie wzroku oraz podniesienie jakości życia naszych pacjentów.

 

To miejsce, gdzie TRADYCJA łączy się z NOWOCZESNOŚCIĄ BYŚ MÓGŁ UJRZEĆ PRZYSZŁOŚĆ

Dążenie to realizujemy poprzez działalność medyczną prowadzoną od 20 lat, oferując szerokie SPEKTRUM metod korekcji wad wzroku z gwarancją najwyższej jakości i profesjonalizmu. Nowoczesne metody diagnostyki i terapii umożliwiają nam leczenie zgodnie z najbardziej aktualnymi trendami, z wykorzystaniem innowacyjnych technologii i przy zachowaniu najwyższych standardów. Dzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem i zapewniamy najwyższą jakość usług.

Od lat wykonujemy zabiegi laserowej korekcji wad wzroku z zastosowaniem lasera excimerowego i femtosekundowego, a teraz dla naszych pacjentów wprowadziliśmy jedną z najmniej inwazyjnych metod laserowej korekcji wad wzroku – Mikrosoczewkową korekcję wzroku laserem femtosekundowym – innowacyjną technikę korekcji krótkowzroczności i astygmatyzmu krótkowzrocznego.

Nie tylko pomagamy naszym pacjentom skorygować typowe wady wzroku, ale także poprawiamy jakość widzenia po wcześniejszych zabiegach usunięcia zaćmy, oraz u pacjentów z bliznami i nieregularnościami rogówki. Wykonujemy zabiegi wszczepienia soczewek fakijnych, jak również refrakcyjnej wymiany soczewki. W wybranych przypadkach przeprowadzamy tego typu zabiegi u pacjentów ze stożkiem rogówki, u których wykonujemy również procedury cross-linking, wszczepiamy pierścienie śródrogówkowe lub dopasowujemy sztywne soczewki kontaktowe.

DOŚWIADCZENIE   *   NOWOCZESNOŚĆ   *   BEZPIECZEŃSTWO

Zapewniamy Państwu poczucie bezpieczeństwa i zaufania, ponieważ dobro pacjenta jest dla nas celem nadrzędnym.

LOKALIZACJA CENTRUM KOREKCJI WAD WZROKU:

Centrum Korekcji Wad Wzroku
51-646 Wrocław, ul. Olszewskiego 58
SPEKTRUM Ośrodek Okulistyki Klinicznej
Poradnia Dziecięca


Jak dojechać DO CENTRUM KOREKCJI WAD WZROKU?

  • Tramwaj – 1,2,4,10 w kierunku Biskupin
  • Autobus – 145 w kierunku Sępolno
  • Autobus – 146 w kierunku Bartoszowice

 

OŚRODEK OKULISTYKI KLINICZNEJ

Ośrodek Okulistyki Klinicznej SPEKTRUM to jeden z wiodących ośrodków okulistyki w Polsce. Specjalizujemy się w laserowej korekcji wad wzroku, w leczeniu zaćmy, jaskry oraz wielu innych schorzeniach okulistycznych. Na rynku usług medycznych jesteśmy obecni od 2001 roku.

 

Doskonałe wyposażenie Kliniki, nowoczesny sprzęt i wysokie kwalifikacje personelu, który posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne, zdobyte w klinikach uniwersyteckich Europy, USA oraz w innych wiodących okulistycznych centrach na świecie, pozwalają nam skutecznie i bezpiecznie leczyć schorzenia narządu wzroku, a także przeprowadzać skomplikowane zabiegi operacyjne.

Naszą misją jest profesjonalne działanie mające na celu poprawienie wzroku Tym, którzy cierpią z powodu jego osłabienia i ratowanie wzroku u Tych, którym grozi jego utrata.
Misję realizujemy, oferując szerokie SPEKTRUM usług okulistycznych najwyższej jakości w profesjonalnej i przyjaznej atmosferze.

Nowoczesne metody diagnostyki i leczenia umożliwiają nam dbałość o wysokie kwalifikacje zespołu lekarzy, zespołu pielęgniarskiego oraz zespołu inżynierów biomedycznych, wykonujących badania diagnostyczne. Mamy dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy i trendów stosowanych w medycynie.

W naszej codziennej pracy ważne jest nie tylko bezpieczeństwo medyczne, ale i emocjonalne. Naszym celem nadrzędnym jest otoczenie Pacjenta profesjonalną opieką w przyjaznej atmosferze, budzącej poczucie zaufania i bezpieczeństwa.

Świadczymy usługi zarówno pełnopłatnie, jak i na podstawie refundacji przez NFZ oraz umów z prywatnymi ubezpieczycielami.

SPEKTRUM prowadzi także działalność badawczo-rozwojową oraz dydaktyczną wykorzystując akademickie kwalifikacje Zespołu.

Od roku 2005 posiadamy wdrożony System Zarządzania Jakością zgodnie z europejską normą ISO 9001.

Wg rankingu tygodnika WPROST plasujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych szpitali okulistycznych w Polsce.