Zabieg laserowej korekcji wzroku miałam wykonany w lutym 2019 – był to na pewno punkt zwrotny w moim życiu. Zabiegiem interesowałam się wiele lat, ale obawiałam się bólu oraz nie mogłam zdecydować się z jakiej kliniki skorzystać. Głównym powodem, dla którego chciałam się poddać zabiegowi była wygoda – jako osoba aktywna fizycznie czułam ograniczenie spowodowane koniecznością noszenia okularów. Oprócz tego moja wada (krótkowzroczność) dość szybko się pogłębiała i zdawałam sobie sprawę, ze co jakiś czas będzie mnie czekała zmiana szkieł lub oprawek.

Zdecydowałam się na Klinikę Spektrum, ponieważ miało bardzo dobre opinie, sprawdziłam specjalistów przeprowadzających zabiegi- jestem bardzo zadowolona, że wybrałam właśnie tą klinikę. Podczas konsultacji czułam się bardzo dobrze poinformowana – zarówno personel jak i lekarz byli bardzo profesjonalni i uprzejmi. W dzień zabiegu czułam się bardzo komfortowo a opieka jaką otrzymałam praktycznie nie pozwoliła mi się zestresować. Zabieg był bardzo szybki, bezbolesny. Po zabiegu czułam delikatny wstręt do telefonu lub źródeł sztucznego światła. Po maksymalnie 2 tygodniach cały delikatny dyskomfort minął. Po zabiegu miałam zapewnione kolejne kilka wizyt kontrolnych, podczas których monitorowany był proces gojenia.

Każdemu polecam – moja jakość życia zdecydowanie się podwyższyła – nie muszę już ćwiczyć „na ślepo”, otwieranie piekarnika bądź wejście do pomieszczenia z inną temperaturą nie kończy się utratą wizji przez 'zaparowanie’. Polecam wybrać klinikę, w której najważniejszy jest pacjent – taką jak właśnie Spektrum. Dziękuje za przywrócenie mi jasnej wizji 🙂

Elżbieta Kazubska