Dlaczego zdecydowałam się na korektę oczu ? 

Przez parę lat nosiłam okulary ponieważ okazało się ,że mam niewielką wadę oczu oraz astygmatyzm. Od noszenia okularów miałam wrażenie, że po ściągnięciu ich widzę coraz gorzej. Oczywiście okularów nigdy nie lubiłam nosić i notorycznie ich zapominałam co się wiązało z tym, że wiecznie nic nie widziałam z niewielkiej odległości. Zobaczyłam dopiero jak coś było dosłownie przede mną.

Każdy kto mnie zna wie ,że się boje nawet pobierania krwi więc tym bardziej zabiegu gdzie wiem, że ktoś będzie ingerował w moje oku !!!

Poszłam na samą konsultację i rozmawiałam z managerką Panią  Ewą, która przekonała mnie w jednej chwili żebym spróbowała. Opowiedziała mi o różnych metodach ale i tak ostatecznie lekarz decyduje, która metoda będzie najlepsza.

U mnie była tylko możliwość na wykonanie zabiegu Lasik. Zostałam poinformowana, że po zabiegu mogą występować niewielkie bóle oczu i głowy nawet utrzymujące się do dwóch tygodni. Mam małą córeczkę więc na wszelki wypadek zatrzymałam się u mamy aby pomogła mi przy małej. Przygotowania do zabiegu trwały około godzinę i to był mój największy stres jaki przeżyłam! Leżąc na stole operacyjnym miałam wrażenie, że serce mi gardłem wyjdzie. Minęło może pięć minut i lekarz poinformował mnie, że zabieg skończony 🙂 Wstałam normalnie jakby żadnego zabiegu nie było 🙂 Po około godzinie udałam się do domu i czułam wielkie zmęczenie. Przespałam resztę dnia ale nie odczuwałam żadnego bólu. W kolejnych dniach nosiłam okulary przeciwsłoneczne ale nadal nie odczuwałam żadnego bólu. Pamiętałam z konsultacji ,że takie świetne samopoczucie jest po Femtolasik i tak mi to zapadło w pamięci że byłam przekonana, że i ja taki zabieg miałam (hahahah) i tak też przekazałam znajomym . Później musiałam oczywiście to sprostować że miałam Lasikiem i tak świetnie się czułam. Metoda zabiegu jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb pacjenta!

Polecam klinikę SPEKTRUM ponieważ jest dla mnie wiarygodną, profesjonalną i propacjencką. Miałam oczywiście konsultacje po zabiegu i doktor powiedział mi, że mam wzrok na 120 procent. Od zabiegu minął już rok i jest idealnie, bez okularów 🙂

Marta Borowiecka